Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > PC > Síťové prvky > Inzerát č. 125404127

Kategorie

SFP modul TE100-MGBFX

- [19.9. 2020]



nový nepoužitý, více info v odkazu:
https://adiglobal.cz/cz/produkty113:12283955/small-form-factor-100base-fx-multi-mode-lc-2km

Jméno:

Elektro

Telefon:

728... zobraz číslo

Lokalita:400 11 Ústí nad Labem

Vidělo:

26 lidí

Cena:

500 Kč
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi
Vyhledat podobné inzeráty




Podobné inzeráty
Media konvertor 100Mbps/1Gbps (převodník) - [13.10. 2020]
Media konvertor 100Mbps/1Gbps (převodník)
Nový, nepoužitý. ZX-AK-C1002S1SC-20-A1310 Hlavní účel media konvertorů je ve využití optických vláken jako přenosového datového média mezi dvěma lokacemi, kde již nelze použít metalickou kabeláž, ať už z důvodů zarušení prostředí EM zářením či pro velkou vzdálenost. Tato varianta WDM je urče ...


400 Kč Praha 4
149 00
48 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat

plně řiditelný (managed) Allied Telesis switch AT-8000S/24 - [7.10. 2020]
plně řiditelný (managed) Allied Telesis switch AT-8000S/24
» tento inzerát je platný do smazání « . . . . Prodám plně funkční řiditelný (managed) switch od výrobce Allied Telesis model AT-8000S/24. Ideální pro výuků síťařiny. Vše je skoro stejné jako na switchích Cisco. Správa je přes Web, SSH, Telnet, SNMP, RMON apod. Ke switchi je napájcí kabel a ...


800 Kč Praha - východ
250 64
72 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat

Nový nepoužitý modul originál SFP Cisco GLC-SX-SMD - [15.9. 2020]
Nový nepoužitý modul originál SFP Cisco GLC-SX-SMD
Optický modul Cisco GLC-SX-MMD= pracuje v rozhraní SFP a podporuje kabely s LC konektorem dosahující rychlosti až 1000 Mbps. Možnost i více kůsu = sleva!


1 000 Kč Praha - západ
252 16
38 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat

Nový nepoužitý modul originál SFP Cisco GLC-LH-SMD - [15.9. 2020]
Nový nepoužitý modul originál SFP Cisco GLC-LH-SMD
Maximální přenosová rychlost: 1000 Mbit/s, Rozhraní: SFP, Konektor pro optická vlákna: LC.


1 000 Kč Praha - západ
252 16
33 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat

Cisco originál SFP modul GLC-T s konektorem RJ-45 - [15.9. 2020]
Cisco originál SFP modul GLC-T s konektorem RJ-45
Rozšiřující modul SFP s klasickým RJ-45 konektorem určený pro kompatibilní gigabitové zařízení jako např. L3 switche.


400 Kč Praha - západ
252 16
57 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat



©2020 Bazoš - Inzerce, Bazar Síťové prvky
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze
Inzeráty PC celkem: 39815, za 24 hodin: 2082