Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > PC > PC, Počítače > Inzerát č. 141735187

Finisar SFP modul

- [16.9. 2021]



Hot-pluggable SFP+ gransceiver module
Up to 8.5 Gb/s bi-directional data links
Tri-Rate 2/4/8 Gb/s Fibre Channel Compliant
850nm Oxide VCSEL Transmitter
50m rech over 50/125m OM3 MMF
150m on high-bandwidth 50/125um (OM3) MMF
Duplex LC Connector
Metal enclosure, for lower EMI
V nabídce je 6 ks, uvedená cena je za 1 ks

Jméno:

Helena

Telefon:

777... zobraz číslo

Lokalita:741 01 Nový Jičín

Vidělo:

40 lidí

Cena:

80 Kč
Všechny inzeráty a hodnocení uživatele
Přidat do oblíbených
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerát
Sdílejte na Facebooku
Doporučit kamarádovi
Vyhledat podobné inzeráty



©2021 Bazoš - Inzerce, Bazar PC, Počítače
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze
Inzeráty PC celkem: 41880, za 24 hodin: 2152

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko