Nintendo Switch
- [8.5. 2026]Smazat/ Upravit/ Topovat




Prodám Nintendo Switch ve velmi dobrém stavu, plně funkční a bez závad. Konzole byla používaná jen příležitostně.
Součást balení:
Nintendo Switch konzole
Dock (pro připojení k TV)
2× Joy-Con ovladače
Napájecí adaptér
HDMI kabel
Displej bez škrábanců
Baterie drží dobře
Možnost vyzkoušení při předání
Ideální pro hraní doma i na cestách.
Cena: 5000 Kč
Předání: osobně / možnost zaslání
Součást balení:
Nintendo Switch konzole
Dock (pro připojení k TV)
2× Joy-Con ovladače
Napájecí adaptér
HDMI kabel
Displej bez škrábanců
Baterie drží dobře
Možnost vyzkoušení při předání
Ideální pro hraní doma i na cestách.
Cena: 5000 Kč
Předání: osobně / možnost zaslání
|
| |||||||||||||||||||||||||||||||
Kontaktovat inzerenta emailem
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *
Kontaktovat emailem může pouze ověřený uživatel.
Vaše telefonní číslo *
Podobné inzeráty
Nintendo Switch OLED - [29.6. 2026]Dobrý den, nabízím Nintendo Switch v Oled provedení.
Součástí prodeje je:
Konzole s joy con
2x volant
2x ovladač
Přepravní pouzdro
Dokovací stanice
Kabely ( síťový a hdmi )
+ 800
2x hra ( Diablo + Zelda Hyrule warriors )
Konzole je ve velmi dobré ...
4 000 Kč
Česká Lípa
470 01
470 01
27 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Nintendo Switch Lite (Picofly V2, Custom Shell, Halleffect) - [29.6. 2026]Nintendo Switch Lite (Japonský model, kupovaný v BOOK-OFF, Září 2024)
- Modchip Picofly V2, Atmosphère 1.11.2, hekate v6.5.3 & Nyx v1.9.3
- Custom Shell - eXtremeRate Classic DMG-01 (Ala Gameboy)
- GuliKit Hall Joystick for Joy-Con (Obě páčky, ž ...
5 200 Kč
Ostrava
742 85
742 85
42 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Nintendo Switch OLED - [29.6. 2026]Nintendo Switch OLED + 2x ovladače s gripem + pouzdro + nabíječka + 2 hry, Sport a Minecraft
7 500 Kč
Praha 4
142 00
142 00
19 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Nintendo Switch OLED – bílá verze + Super Mario Odyssey - [29.6. 2026]Nabízím k prodeji Nintendo Switch OLED v elegantní bílé barvě. Konzole je ve skvělém stavu, plně funkční a bez jakýchkoliv problémů. Byla používána šetrně, displej je krásně čistý bez škrábanců.
Součástí prodeje je hra Super Mario Odyssey.
Konz ...
4 900 Kč
Frýdek - Místek
739 47
739 47
30 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Prodám Nintendo Switch OLED + 5 her + pouzdro (skvělý stav) - [29.6. 2026]Nabízím k prodeji hybridní herní konzoli Nintendo Switch OLED v elegantní bílé barvě. Konzole je ve vynikajícím stavu, plně funkční, bez jakýchkoli závad či škrábanců. Součástí je kompletní originální balení včetně krabice a prémiového příslušenství. ...
6 500 Kč
Praha 8
182 00
182 00
28 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Nintendo Switch 2 + hry + příslušenství - [29.6. 2026]Prodám Nintendo Switch 2 v krásném stavu.
Vše plně funkční, ke Switchi přidám ovladač Yenkee a ochranný kryt, který slouží i pro pohodlnější hraní v handheld módu.
Dále přenechám na konzoli účet, kde jsou nějaké hry jako Hogwarts Legacy, Doom, Wolf ...
9 200 Kč
České Budějovice
370 01
370 01
60 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Nintendo Switch Oled - [29.6. 2026]Prodám Nintendo Switch OLED ve velmi pěkném a plně funkčním stavu. Konzole je bez technických závad, připravená k okamžitému používání.
Součástí prodeje:
✅ Nintendo Switch OLED
✅ Pouzdro na cestování
✅ Nové Joy-cony ve stylu Pokemon (pro lepší ...
7 490 Kč
Semily
513 01
513 01
65 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Nintendo Switch - [28.6. 2026]kompletní sada - ovladače, originál pouzdro a krabičky na hry, nabíječka, dokovací stanice a držák na ovladače, 32GB.
Skvělý stav, 2,5roku staré
možno levně zajistit další dva ovladače
3 800 Kč
Frýdek - Místek
739 39
739 39
52 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Nintendo Switch OLED Zelda Tears of the Kingdom Edition - [27.6. 2026]Prodám párkrát hraný nintendo switch oled, takže je opravdu jak nový bez jediného škrábance. Přidám k němu všechno co bylo v origo balení, controler super mario, stojan super mario, mini nabíjecí držák (origo nintendo) a case. Pro případné dotazy mě ...
6 000 Kč
Trutnov
543 03
543 03
54 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Prodám nové Nintendo Switch OLED (Neon Blue / Red) v záruce - [27.6. 2026]Nabízím k prodeji Nintendo Switch OLED, původně zakoupený 3. 8. 2025 na Alza.cz. V únoru 2026 mi byla konzole v rámci reklamace vyměněna za zcela nový kus.
Během vyřizování reklamace jsem si ale rovnou pořídil nový Nintendo Switch 2, a proto pro t ...
6 000 Kč
Litoměřice
412 01
412 01
77 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat