Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > PC

List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-9 inzerátů z 9
Lokalita
Server HP Proliant DL360 G7 - 2x X5675, 64GM RAM, 2x1TB - [18.9. 2021]
Server HP Proliant DL360 G7 - 2x X5675, 64GM RAM, 2x1TB
Prodám Server HP Proliant DL360, gen7, velikost 1U instalován 2x procesor X5675, v létě vyměněno z původních X5650, vyčištěno a přepastováno 64GM RAM DDR3 Smart Array P410i s 512MB cache, 4x SAS pozice, DVD ROM instalován 2x SAS disk 146GB, 2x SAS disk 1TB + přidám 2x SAS 146GB fibre Channe ...


5 900 Kč
Hradec Králové
500 03
53 x
Finisar SFP modul - [16.9. 2021]
Finisar SFP modul
Hot-pluggable SFP+ gransceiver module Up to 8.5 Gb/s bi-directional data links Tri-Rate 2/4/8 Gb/s fibre channel Compliant 850nm Oxide VCSEL Transmitter 50m rech over 50/125m OM3 MMF 150m on high-bandwidth 50/125um (OM3) MMF Duplex LC Connector Metal enclosure, for lower EMI V nabídce je 6 k ...


80 Kč
Nový Jičín
741 01
20 x
HP QLOGIC Single Port Fibre Channel - [16.9. 2021]
HP QLOGIC Single Port Fibre Channel
1 kanál fibrechannel 4 Gbps, zpětně kompatibilní s FC 2Gb a 1Gb


200 Kč
Nový Jičín
741 01
15 x
Q-Logic 2 porty - [16.9. 2021]
Q-Logic 2 porty
V nabídce jsou 4 ks, uvedená cena je za 1 ks TRANSFER RATE: 8GFC ( 8GB/S fibre channel ) DEVICE TYPE: HOST BUS ADAPTER ( HBA ) INTERFACE: PCI-E 2.0 X8 FORM FACTOR: PCI-E ADAPTER PORTS: DUAL PORT ( 2P )


800 Kč
Nový Jičín
741 01
15 x
Různé starší HDD - [2.9. 2021]
Různé starší HDD
(platné do smazání) Nabízím následující HDD za symbolickou cenu (nabídněte): 6 ks HDD 72 GB - Seagate ST373207FC fibre channel Hard Drive Stav disků není otestovaný, nemám k dispozici FC rozhraní - kupující bere tento fakt na vědomí a akceptuje jej. -------------------------------------- ...


Nabídněte
Praha 8
180 00
23 x
Oracle SUN Server X4-2L - [29.8. 2021]
Oracle SUN Server X4-2L
Specification: SUN Server X4-2L Model: Oracle SUN Server X4-2L CPU: 2 x CPU XEON E5 2630 V2 RAM: 8 x 8GB DDR3 (64GB RAM) (up to 16x DDR3) HDD/SSD: 1x HDD SUN 300GB + 7 x Trays 2,5" Sun (max. 8 x SAS/SATA/SSD) Raid-controller: SUN Dual Port 8gb fibre channel 371-4325-02 FC Card With SFPs ...


5 000 Kč
Ústí nad Labem
400 01
64 x
prodám server HP ProLiant DL380p Gen8 - [16.8. 2021]
prodám server HP ProLiant DL380p Gen8
CPU:Intel Xeon E5-2609 v2 4-Core, 10M Cache, 2.50 GHz RAM:16-192GB MB:FXNESSN-001P Diskový řadič:HP Smart Array P420i 1 GB FBWC Použitá originální baterie pro řadič HP iLO Advanced Pack Licence DL380p Gen8 Zdroj:2x HP zdroj 750W HP teleskopické ližiny ProLiant DL380 Gen8 SFF Hot Swap rámeče ...


12 000 Kč
Uherské Hradiště
686 01
91 x
HP QLOGIC Single Port Fibre Channel - [15.8. 2021]
HP QLOGIC Single Port Fibre Channel
V nabídce jsou 4 ks, uvedená cena je za 1 ks TRANSFER RATE: 8GFC ( 8GB/S fibre channel ) DEVICE TYPE: HOST BUS ADAPTER ( HBA ) INTERFACE: PCI-E 2.0 X8 FORM FACTOR: PCI-E ADAPTER PORT: Single PORT ( 2P )


600 Kč
Nový Jičín
741 01
20 x
Kabel HDMI 2.1 optický fiber kabel 8K, 15 metrů - [4.8. 2021]
Kabel HDMI 2.1 optický fiber kabel 8K, 15 metrů
Nový, nepoužitý optický kabel 15 m ideálně osobní předání východní čechy, lze zaslat poštou - úhrada předem Kabel z 4× optického vlákna (OM3 Multimode fibre Optic) o průřezu 5 mm a 7× vodičů přenáší digitální zvuk i obraz S přehledem zvládá 8K @ 60 Hz (UHD 7680p) a 4K @ 120Hz (UHD 3840p) s po ...


1 500 Kč
Hradec Králové
500 03
35 x



©2021 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze
Inzeráty PC celkem: 42524, za 24 hodin: 2295

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko