Bazos.cz - Inzerce, inzeráty
... bazar pro každého
Co: Lokalita: Okolí: km Cena od: - do:
Hlavní stránka > PC >

finisar sfp


List inzerátů Galerie Zobrazeno 1-3 inzerátů z 3
Lokalita
Finisar SFP modul

Finisar SFP modul

- [16.11. 2021]
Hot-pluggable sfp+ gransceiver module Up to 8.5 Gb/s bi-directional data links Tri-Rate 2/4/8 Gb/s Fibre Channel Compliant 850nm Oxide VCSEL Transmitter 50m rech over 50/125m OM3 MMF 150m on high-bandwidth 50/125um (OM3) MMF Duplex LC Connector ...


80 Kč
Nový Jičín
741 01
42 x
1000Base-SX SFP Transceiver (MMF, 850nm, 550m, LC)

1000Base-SX SFP Transceiver (MMF, 850nm, 550m, LC)

- [15.11. 2021]
Predam sfp ALU(NOKIA) 1AB187280063. Ide o rebrandovane finisar FTLF8519P3BTL. Viac tu : https://www.digchip.com/datasheets/parts/datasheet/935/FTLF8519P3BTL-pdf.php Doprava zasielkovna : 3E


Dohodou
Slovensko
987 65
37 x
Finisar FTLF8528P3BCV-HD 8G FC 850nm 150m SFP+

Finisar FTLF8528P3BCV-HD 8G FC 850nm 150m SFP+

- [1.11. 2021]
finisar FTLF8528P3BCV-HD 8G FC 850nm 150m sfp+ Optical Transceiver Module K dispozici více kusů.


200 Kč
Praha 1
110 00
106 x



©2021 Bazoš - Inzerce, Bazar
Nápověda, Dotazy, Hodnocení, Kontakt, Reklama, Podmínky, Ochrana údajů, RSS, Mobilní verze
Inzeráty PC celkem: 45103, za 24 hodin: 2729

Mapa kategorií, Nejvyhledávanější výrazy
Země: Česká republika, Slovensko, Polsko, Rakousko